Drie herkenbare werelden
De stand was opgedeeld in drie zones, elk met een eigen sfeer. In de woningzone ontdekten bezoekers een slim thuisconcept met KNX-integratie. De gebouwenzone had de look van een coffeeshop en toonde oplossingen voor noodverlichting, energiebeheer en digitale gebouwautomatisering. De derde zone nam bezoekers mee naar buiten: een straatconcept met robuuste industriële behuizingen, EV-laadpalen en alles wat daarvoor nodig is.
Aanraken, proberen, ontdekken
Schneider Electric wou geen passieve stand. Installateurs en elektriciens konden zelf aan de slag met demo-opstellingen, interactieve configuratietools en fysieke producten. Zo ontstonden vanzelf de gesprekken die tellen, over wat klanten vandaag vragen en morgen verwachten.
Onmiskenbaar aanwezig
De grote ringstructuur boven de stand zorgde ervoor dat Schneider Electric van overal in de hal te zien was. Het vertrouwde groen, de witte lijnen en de donkere vloer maakten de stand herkenbaar én uitnodigend, sterk in het oog, maar nooit kil.




