Waarom deelnemen aan FRUIT ATTRACTION?
Fruit Attraction is een toonaangevende internationale vakbeurs voor de groente- en fruitsector en vindt jaarlijks plaats in IFEMA Madrid. Het evenement brengt duizenden professionals samen uit de volledige AGF-waardeketen, van teelt en verwerking tot distributie en retail. Fruit Attraction is volledig gericht op B2B en biedt een platform voor innovatie, exportgroei en kennisdeling.
De beurs focust op actuele thema’s zoals duurzaamheid, biologische productie, logistiek, verpakking en technologische vooruitgang. Bezoekers vinden er een breed aanbod aan verse producten, teeltoplossingen, koelketentechnologie en exportondersteuning. Speciale zones zoals Innova&Tech en het Biofruit Congress bieden verdieping rond duurzame en technologische ontwikkelingen. Daarnaast is er ruimte voor gastronomie via Factoría Chef, waar chefs en producenten samenkomen rond producttoepassingen.
Fruit Attraction trekt een internationaal publiek van meer dan 117.000 bezoekers en ruim 2.200 exposanten. Dankzij het International Guest Programme ontstaan er gerichte ontmoetingen met inkopers uit meer dan 70 landen, wat exportkansen aanzienlijk vergroot. De beurs biedt ook awards voor innovatie en standdesign, en stimuleert samenwerking tussen bedrijven, overheden en kennisinstellingen.
Sinds de oprichting is Fruit Attraction uitgegroeid tot hét platform voor de internationale AGF-sector. Het is een plek waar versproducten, technologie en marktontwikkeling samenkomen om de toekomst van groente en fruit vorm te geven.
Thema's
- Verse groenten en fruit, inclusief biologische producten
- Verpakkingsoplossingen en koelketenlogistiek
- Exportondersteuning en internationale matchmaking
- Landbouwtechnologie en teeltinnovatie
- Gastronomie en producttoepassingen
- Duurzame productie en certificering
Doelgroep
Fruit Attraction richt zich op telers, exporteurs, importeurs, distributeurs, retailers, logistieke dienstverleners, technologieleveranciers en beleidsmakers uit de internationale AGF-sector.
Bereikbaarheid
Fruit Attraction vindt plaats in IFEMA Madrid. Bezoekers kunnen de locatie bereiken via metro (lijn 8, halte Feria de Madrid), auto (met ruime parkeergelegenheid), luchthaven Madrid-Barajas (op 10 minuten afstand), en via shuttlediensten en taxi’s vanuit het stadscentrum.
Exposanten en bezoekers
Fruit Attraction verwelkomde in 2024 meer dan 117.000 bezoekers uit 145 landen en ruim 2.200 exposanten uit 59 landen. Bezoekers zijn vooral commerciële en strategische professionals die op zoek zijn naar nieuwe markten, duurzame innovaties en internationale samenwerkingen.





