Aanwezig op WORLD OF FIREPLACES 2027?
Maak van je beursdeelname een krachtig visitekaartje.
Aktual ontwerpt en realiseert beursstanden die jouw merkverhaal tot leven brengen op de beursvloer. Met meer dan 40 jaar internationale ervaring en een full-service aanpak creëren we stands met impact — van eerste concept tot feilloze oplevering.
Ons doel? Stands die verbinden, activeren en bovenal: ‘create opportunities’.
Klaar om op te vallen en kansen te verzilveren? Vertel ons hier over jouw project. Wij nemen snel contact met je op.
Waarom deelnemen aan WORLD OF FIREPLACES?
World of Fireplaces is een internationaal trefpunt voor de haardenbranche en vindt tweejaarlijks plaats in Leipziger Messe. Het evenement brengt vakmensen, ontwerpers, producenten en beleidsmakers samen in een omgeving waar innovatie en design centraal staan.
Met meer dan 340 exposanten en ruim 8.600 bezoekers uit 61 landen is World of Fireplaces een belangrijk platform voor warmte, sfeer en duurzaamheid. De beurs biedt een breed overzicht van producten en technologieën die inspelen op de evolutie van moderne verwarming.
Van hout- en pelletkachels tot elektrische haarden, rookgasafvoer en smart home-integratie: exposanten tonen de nieuwste innovaties en esthetische toepassingen. Deze diversiteit maakt het event interessant voor zowel traditionele spelers als pioniers in duurzame oplossingen.
Bezoekers kunnen deelnemen aan het inhoudelijke programma in het Fireplace HUB, met sessies over klimaatimpact, emissiereductie, hybride verwarming en veiligheid. Deze kennisdeling versterkt de rol van de beurs als trendsetter binnen de sector.
World of Fireplaces speelt een centrale rol in het verbinden van professionals binnen een markt die warmte combineert met technologie en design. Voor exposanten is het een kans om producten zichtbaar te maken en relaties op te bouwen met een internationale doelgroep.
Dankzij de centrale ligging in Leipzig en de uitstekende bereikbaarheid per trein, auto en vliegtuig is het een efficiënt en inspirerend event voor iedereen die wil bijdragen aan de toekomst van sfeervol en duurzaam verwarmen.
Voor een standenbouwer biedt World of Fireplaces een unieke gelegenheid om merken krachtig te presenteren. Een opvallende stand maakt het verschil in een omgeving waar beleving, innovatie en esthetiek bepalend zijn voor succes.
Thema's
- Hout-, pellet- en hybride haarden
- Elektrische en ethanol vuurconcepten
- Rookgasafvoer, schoorsteentechniek en luchtregeling
- Emissiereductie en energie-efficiëntie
- Smart home-integratie en regeltechniek
- Outdoor vuurplaatsen, barbecues en sfeeroplossingen
Doelgroep
World of Fireplaces richt zich op haardenbouwers, installateurs, architecten, interieurontwerpers, retailers, energieadviseurs, woningbouwbedrijven en beleidsmakers. Ook internationale delegaties, vakmedia en innovatieve merken nemen deel om trends te verkennen en samenwerkingen aan te gaan.
Bereikbaarheid
World of Fireplaces vindt plaats in Leipziger Messe.
S-Bahn S5 en S6 stoppen aan station “Leipzig Messe”; reistijd vanaf Leipzig Hauptbahnhof is ±8 minuten.
Met de auto neem je afrit Leipzig-Messegelände op de A14; parkeren kan op de ruime terreinen rond het complex.
Vanaf Leipzig/Halle Airport ben je er in ±15 minuten met S-Bahn of sneller met een taxi.
Fietsstallingen zijn beschikbaar aan de ingang, bereikbaar via regionale fietsroutes.
Exposanten en bezoekers
World of Fireplaces verwelkomde in 2025 meer dan 340 exposanten en ruim 8.600 bezoekers uit 61 landen. Bezoekers zijn voornamelijk professionals uit de haarden-, bouw- en interieursector die op zoek zijn naar innovatieve oplossingen, strategische partnerschappen en marktinzichten.




